Gurmeesahver on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi eesti vabariigi seadustega ja vastavate euroopa liidu õigusaktidega. Gurmeesahver on isikuandmete vastutav töötleja.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida GurmeeSahver kogub üksikisiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks.

GurmeeSahver on isikuandmete vastutav töötleja.

Isikuandmete kogumine võib toimuda kliendi nõusolekul alljärgnevatel viisidel:

Kontaktandmete (sh nimi, isikukood, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel meie veebisaidil või mujal (näiteks catering).

Kogutud isikuandmete kasutamine

Vajame isikuandmeid klientidele soodustuse pakkumiseks. Kogutud isikuandmete abil teavitame kliente uudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis, saab ennast sellest igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. Töötleme teie isikuandmeid üksnes nendel eesmärkidel, milleks te olete meile nõusoleku andnud või vajadusel seadusest tuleneva kohustuse täitmiseks. Teil on õigus üle vaadata ning vajadusel parandada kõiki isikuandmeid, mida olete meile edastanud. Teil on õigus igal ajal tühistada oma nõusolek isikuandmete edaspidiseks kasutamiseks.

Isikuandmete kaitse

GurmeeSahver rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

Kõiki kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta. Meie kliendiks asudes eeldame, et olete nende põhimõtetega tutvunud ja nõustute nendega. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust info@gurmeesahver.ee